Нал.Крок.зйом.обр.

Фотографія

Цей фотоапарат обладнано повнокадровим об'єктивом 35 мм із постійною фокусною відстанню, проте зйомка з покроковим обрізанням дозволяє фотографувати з кутом огляду, еквівалентним фокусній відстані 50 мм або 70 мм.

  1. MENU (Зйомка) → [Якість зобр./зап][Нал.Крок.зйом.обр.] → потрібний параметр.

Детальна інформація про пункти меню

Нал.Крок.зйом.обр.:
Встановлення кута огляду для зйомки з обрізанням. (35mm(Вимк)/50mm/70mm)
МежаКрокЗйоОбр.:
Обмеження кута огляду, що використовується для зйомки з обрізанням. Зніміть позначки з пунктів, які не хочете використовувати. (35mm(Вимк)/50mm/70mm)
Налаштування застосовуються, якщо змінювати кут огляду за допомогою значка сенсорного керування, меню Fn або кнопки чи диска, яким призначено [ПереПокрЗйомОбр.].


Про кут огляду

Залежно від налаштування параметра [Нал.Крок.зйом.обр.], кут огляду змінюється, як показано нижче.

Зображення кута огляду під час зйомки з покроковим обрізанням

(A) Кут огляду, якщо встановлено [35mm(Вимк)]

(B) Кут огляду, якщо встановлено [50mm]

(C) Кут огляду, якщо встановлено [70mm]

  • Під час зйомки в режимі покрокового обрізання зображення на екрані очікування зйомки відображається з обрізаним кутом огляду.
  • Зображення, зняті у форматі JPEG/HEIF, записуються з обрізаним кутом огляду.
  • Для зображень, знятих у форматі RAW з використанням покрокового обрізання, інформація про обрізання записується в метаданих зображення, а саме зображення записується з повнокадровим кутом огляду, як показано вище (A). Під час відтворення зображення на фотоапараті воно відтворюється з обрізаним кутом огляду.

Підказка

  • Якщо призначити [ПереПокрЗйомОбр.] потрібній кнопці або диску за допомогою [Нал.кл.кор./диск], можна змінювати кут огляду, за яким потрібно обрізати, натискаючи призначену кнопку або обертаючи призначений диск. За замовчуванням [ПереПокрЗйомОбр.] призначено кнопці C1 (спеціальна 1) режиму фотозйомки.
  • Зображення, зняті у форматі RAW, містять метадані про діапазон та розташування обрізання, а також дані повнокадрового зображення. Під час редагування на комп'ютері розташування та область обрізання, задані під час зйомки, можна налаштувати в межах усього зображення.

Примітка

  • Під час зйомки з покроковим обрізанням для [Розм. зобр. JPEG]/[Розмір зобр.HEIF] діють такі обмеження.
    • [50mm]: розмір M або розмір S
    • [70mm]: розмір S
  • Під час зйомки у форматі RAW зі стисканням і без втрати даних використовується фіксований розмір зображення L.
TP1002063482